Vrcholový basketbal (chlapci)

Předseda Komise a popis práce
- vedení a kontrola činností mládežnických RD (U15/16, U17/18, U20)
- hodnocení a optimalizace práce mládežnických RD
- vedení a kontrola klubů (SCM, VSCM) zařazených do Systému talentované mládeže (STM), podporovaného finančními prostředky z dotační výzvy NSA "Podpora sportovních svazů 2021"
- hodnocení a optimalizace STM
- spolupráce s ostatními Komisemi a složkami ČBF
- spolupráce při vzdělávání trenérů
- vypracování zápisů ze setkání Komise

Komise:
- je poradním orgánem předsedy Komise
- předkládá Výboru ČBF návrhy na změny STM a mládežnických RD
- schází se minimálně 5x ročně, případně dle potřeby

 

Jméno Pozice
Jiří Welsch  předseda komise
Ronen Ginzburg trenér reprezentačního týmu mužů
František Rón trenér reprezentačního týmu U15/16
Tomáš Kaprálek předseda Metodické komise 
Dušan Bohunický zástupce SCM
Roman Bednář člen volený ČABT
Petr Jachan odborník 

Cílem Sportovních center mládeže je podpora a rozvoj talentovaných basketbalistů a maximalizace jejich sportovního potenciálu. U Základní sportovních center mládeže (ZSCM) se jedná o kategorie kadetů a juniorů ve věku 15-19 let, u Vrcholových sportovních center mládeže (VSCM) je přidaná kategorie mužů do 23 let.

 

KLUB

ADRESA

HLAVNÍ TRENÉR

STATUTÁRNÍ ZÁSTUPCE

1.

USK Praha

Na Folimance 2

Praha 2

120 00

Ing. Petr Jachan

petr.jachan@uskpraha.cz

724 091 125

Ing. Petr Motlík

petr.jachan@uskpraha.cz

 

2.

BK Pardubice

V Ráji 311

Pardubice

530 02

Dušan Bohunický

dusan.bohunicky5@gmail.com

774 535 180

Ing. Tomáš Netolický

tomas.urban@bkpardubice.cz

 

3.

SPKP – BA Nymburk

Komenského 589

Nymburk

288 02

Mgr. Jan Košař

kosar7@seznam.cz

739 052 511

Mgr. Michal Franěk

michalfranek@email.cz

Ing. Rudolf Šimeček

gm@nymburk.basketball

4.

BCM Orli Prostějov

Žeranovská 13

Prostějov

796 01

Mgr. Michal Pešta

pesta.michal@gmail.com

601 344 990

Mgr. Michal Muller

m.muller@gjwprostejov.cz

 

5.

BK Snakes Ostrava

Na Kopaninách 316/3

Ostrava

725 27

Mgr. Patrik Smažák

p.smazak@seznam.cz

603 955 841

Mgr. Dušan Hrdlička

snakes@razdva.cz

 

6.

TJ Sokol Písek

Tyršova 395/3

Písek

397 01

Ing. Jan Čech

cechy.7@seznam.cz

774 082 406

Milan Matějka

nicova.sokol@seznam.cz

 

7.

Sokol Pražský

Žitná 42

Praha 2

120 00

Tomáš Reimer

reimer.basket@gmail.com

723 021 455

Martin Jindra

sokolprazsky-basket@seznam.cz

8.

TJ Lokomotiva Plzeň

Úslavská 2357/75

Plzeň

326 00

Erik Eisman

eisman@bkloko-plzen.cz

774 155 333

Pavel Froněk

info@bkloko-plzen.cz

 

9.

Slavoj BK Litoměřice

Vrchlického 270/5

Litoměřice

412 01

Ing. Jan Šotnar

jansotnar@seznam.cz

723 852 980

Ing. Josef Mayer

slavojbkltm@seznam.cz

 

10.

SAM Brno

Merhautova 836/64

Brno

613 00

Zdeněk Janík

janik@fsps.muni.cz

603 358 287

Bc. Eva Vyroubalová

eva.vyroubalova@tiscali.cz

 

11.

NH Ostrava

Cingrova 10

Ostrava

702 00

Tomáš Veselý

jsemhappy@centrum.cz

603 531 681

Marek Stuchlý

marekstuchly@seznam.cz

 

12

BK Opava

Žižkova 2904/8

Opava

747 05

David Klapetek

d.klapetek@gmail.com

603 877 853

Mgr. Dušan Štěnička

dusan.stenicka@bkopava.cz

 

 

 1. SG Praha 10

Adresa: SG Praha 10, Přípotoční 1337, 101 00 Praha 10 - Vršovice

Tel: 271 721 013, e-mail: info@gsgpraha.cz

Hlavní trenér SG: Petr Jachan - tel: 724 091 125, e-mail: petr.jachan@email.cz

Smluvní BK: USK Praha (chlapci a dívky), Sokol Vyšehrad, Sokol Pražský (chlapci)

2. SG Pardubice

Adresa: SG Pardubice, Dašická 268, 530 03 Pardubice

Tel: 466 650 687, e-mail: sgpce@sgpce.cz

Hlavní trenér SG: Jan Procházka - tel: 725 916 083, e-mail: basket.pce@tiscali.cz

Smluvní BK: BK Pardubice (chlapci)

3. SG České Budějovice

Adresa: SG České Budějovice, Emy Destinové 46, 370 05 České Budějovice

Tel: 387 319 074, e-mail: gc@gymceon.cz

Hlavní trenér SG: Marek Kos - tel: 603 290 608, e-mail: marek.kos@1kdesign.cz

Smluvní BK: BSK České Budějovice (chlapci a dívky)

4. SG Most

Adresa: SG Most, Třída ČSA 1530, 434 46 Most

Tel: 476 441 974, e-mail: gymmost@gymmost.cz

Hlavní trenér SG: Pavel Poliček - tel: 608 205 987, e-mail: levapq@email.cz

Smluvní BK: BK Baník Most (chlapci a dívky)

5. SG Jihlava

Adresa: SG Jihlava, Jana Masaryka 1, 586 01 Jihlava

Tel: 567 579 740, e-mail: podatelna@gymnazium.ji.cz

Hlavní trenér SG: Jiří Procházka - tel: 604 789 082, e-mail: dzirin@seznam.cz

Smluvní BK: BK Jihlava (chlapci a dívky)

6. SG Ostrava

Adresa: SG Ostrava, Volgogradská 2631/6, 700 30 Ostrava - Zábřeh

Tel: 596 752 248, e-mail: sg@sportgym-ostrava.cz

Hlavní trenér SG: Michal Černík - tel: 606 733 111, e-mail: michal.cernik@sportgym-ostrava.cz

Smluvní BK: BCM Ostrava (chlapci)

7. SG Zlín

Adresa: SG Zlín, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, 760 01 Zlín

Tel: 577 007 444, e-mail: gym@gjszlin.cz

Hlavní trenér SG: Jaroslav Kotala - tel: 731 283 625, e-mail: kotalaj@seznam.cz

Smluvní BK: SKB Zlín (chlapci a dívky)

8. SG Prostějov

Adresa: Kollárova 3, Prostějov, 796 01

Tel. 582 800 076

Hlavní trenér SG: Peter Bállint – tel: 776 336 131, email: peterbask@hotmail.com

Smluvní BK: BCM Orli Prostějov (chlapci) 

 

2019 

Termín Zpráva z turnaje Pořadatel Delegát
11.05. - 12.05.2019 MČR kadeti U17 SAM Brno Roman Bednář
04.05. - 05.05.2019 MČR junioři U19 USK Praha Jiří Welsch

 

2018

Termín Zpráva z turnaje Pořadatel Delegát
12.05. - 13.05.2018 MČR kadeti U17 Sokol Sršni Písek Petr Treml
05.05. - 06.05.2018 MČR junioři U19 USK Praha Jan Slowiak

 

2017

Termín Zpráva z turnaje Pořadatel Delegát
13.05. - 14.05.2017 MČR kadeti U17 BA Nymburk Jan Slowiak
30.04. - 01.05.2017 MČR junioři U19 USK Praha Jan Slowiak

 

2016

Termín Zpráva z turnaje Pořadatel Delegát
30.04. - 01.05.2016 MČR kadeti U17 Synthesia Pardubice Jan Slowiak
23.04. - 24.04.2016 MČR junioři U19 USK Praha Jan Slowiak

 

2015

Termín Zpráva z turnaje Pořadatel Delegát
02.05. - 03.05.2015 MČR kadeti U17 BA Nymburk Jan Slowiak
25.04. - 26.04.2015 MČR junioři U19 BK Pardubice Jan Slowiak

 

2014 

Termín Zpráva z turnaje Pořadatel Delegát
26.04. - 27.04.2014 MČR kadeti U17 USK Praha Jan Slowiak
03.05. - 04.05.2014 MČR junioři U19 BK Pardubice Jan Slowiak

Pro zprávy z dřívějších ročníků klikněte zde.

Vrcholový basketbal (chlapci)

Takový byl seminář s Gilbertem Abrahamem v Praze na Folimance

Poslední dubnovou sobotu proběhl v Praze v hale Folimanka trenérský seminář pro vybranou skupinu trenérů se zaměřením na individuální rozvoj hráčů na nejvyšší úrovni. Hlavním přednášejícím na tomto semináři byl Gilbert Abraham. Americký kouč je zakladatelem společnosti Akin Athletics, která pomáhá talentům v USA v rozvoji individuálních dovedností. V současnosti působí na GBA Europe Academy v Praze, ale jako individuální trenér v pracuje s hráči NBA Raymondem Feltonem, Marvinem Williamsem, Justinem Jacksonem a spoustou dalších talentů z NCAA.

Vrcholový basketbal (chlapci)

Střelecký NBA odborník se věnoval českým talentům

Když řekne v NBA kruzích jméno David Nurse, všichni za vámi otočí hlavu. Ano, na svůj věk velmi zkušený trenér si v zámořské soutěži dokázal udělat dobré jméno. Je považován za jednoho z největších odborníků na rozvoj dovedností hráčů NBA. Soustředí se především na střelbu.

Vrcholový basketbal (chlapci)

Prožijte 10 dnů s Tomášem Satoranským

Nový projekt České basketbalové federace vám na sociálních sítích @ceskybasketbal přiblíží život českých reprezentantů, když zrovna neoblékají dres národního týmu. Svýma očima vás nechají nahlédnout do zákulisí, které zůstává běžně fanouškům utajeno.

Vrcholový basketbal (chlapci)

Respect meeting v sezoně No. 2

Po loňském úspěchu v Extralize Juniorů se letos projekt s názvem Respect meeting rozšiřuje i do nejvyšší soutěže Kadetů. Stejně jako loni půjde o předzápasovou schůzku rozhodčích s kapitány i trenéry obou družstev.

Vrcholový basketbal (chlapci)

Respect meeting pokračuje druhým rokem

Po úspěšném pilotním projektu pokračuje letos projekt Sportovně metodického úseku a České asociace basketbalových rozhodčích České basketbalové federace RESPECT MEETING. Také v aktuálně probíhající sezoně bude docházet k setkání hráčů a rozhodčích před extraligovými zápasy.

 

«

Srpen 2021

»
Začátek Konec Název

2021

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 12.05.2021

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 04.03.2021

2020

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 08.12.2020

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 04.09.2020

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 25.02.2020

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 30.01.2020

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 09.01.2020

2019

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 18.12.2019

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 13.06.2019

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 06.05.2019

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 25.04.2019

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 10.04.2019

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 21.03.2019

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 14.02.2019

2018

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 14.10.2018 - Setkání s reprezentačními trenéry mládeže chlapců

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 17.09.2018

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 08.03.2018

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 29.11.2017

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 17.10.2017

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 12.09.2017

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 10.07.2017

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 22.05.2017

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 20.03.2017

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 20.02.2017

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 12.12.2016

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 14.11.2016

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 05.09.2016

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 20.06.2016

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 30.05.2016

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 23.05.2016

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 18.04.2016

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 01.02.2016

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 11.01.2016

2015 

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 26.10.2015

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 12.10.2015

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 14.09.2015

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 02.09.2015

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 10.06.2015

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 28.05.2015

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 29.04.2015

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 23.03.2015

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 05.03.2015

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 17.02.2015

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 27.01.2015

2014

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 20.11.2014

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 30.09.2014

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 09.09.2014

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 17.06.2014

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 01. a 08.04.2014

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 11.02.2014

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 13.01.2014 

2013

Zápis z jednání Komise vrcholového basketbalu - chlapci - 09.12.2013

 

 

KLUB

ADRESA

HLAVNÍ TRENÉR

STATUTÁRNÍ ZÁSTUPCE

1.

BA 2006 Roudnice nad Labem

Na kolečku 2422

Roudnice nad Labem

413 01

Jan Veselý

janvescom@gmail.com

606 369 503

Jaroslav Pazourek

jaroslav.pazourek@seznam.cz

2.

BK Jihlava

E. Rošického 2684/6

Jihlava

586 01

Mgr. Jiří Procházka

dzirin@seznam.cz

604 789 082 

Ondřej Králík

bkjihlava@bkjihlava.cz

 

 

3.

TJ Sokol Žižkov

Koněvova 929/19

Praha 3 - Žižkov

130 00

Ing. Jaroslav Civín, CSc.

jcivin@cbox.cz

606 631 823

Petr Kubín, starosta TJ

sokolzizkov1@tiscali.cz

 

4.

BC Benešov

Pražského povstání 1804

Benešov, 256 01

Mgr. Jakub Malý

jakubmaly@atlas.cz

737 448 337

Ing. Ladislav Klavrza

jklavrza@seznam.cz

 

5.

TJ Sokol Praha Královské Vinohrady

Polská 2400/1a

Praha 2 – Vinohrady

120 00

 

Marián Přibyl

Marian.pribyl@athleteps.com

720 934 368 

Petr Mondschein

petr.mondschein@fsv.cvut.cz

6.

BK Litomyšl

Družstevní 298

Litomyšl

570 01

Martin Šorf

martin.sorf@seznam.cz

602 335 513

Martin Šorf

martin.sorf@seznam.cz

 

7.

BVK Holice

Mládežnická 914

Holice

534 01

Pavel Welsch

pavel.welsch@tiscali.cz

603 758 254

Pavel Welsch

pavel.welsch@tiscali.cz

 

8.

SŠB Pardubice

Na Drážce 1536

Pardubice

530 03

Ing. Jan Machytka

jan.machytka@ssbpardubice.cz

723 593 033

Ing. Jan Machytka

Petr Hlavatý

basketbal@ssbpardubice.cz

 

9.

BK Vysoká nad Labem

Vysoká nad Labem 284

Vysoká nad Labem

503 31

Stanislav Petr

petr.stanislav@seznam.cz

777 354 320

Pavel Pour

pavel.pour@napos.eu

 

10.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Ledečská 3028

Havlíčkův Brod

580 01

Bc. Miroslav Krajcigr

baskethb@seznam.cz

737 034 558

 

Ing. Miroslav Sommer

baskethb@seznam.cz

 

11.

Basket Poděbrady

U zimního stadionu 770

Poděbrady

290 01

Mgr. Dušan Pandula

dpandula@gmail.com

734 804 726 

Luboš Rejchrt

mirek@ritualni.cz

 

12.

BC Kolín

Želivského 805

Kolín

280 02

Miroslav Sodoma

sodoma@bckolin.cz

777 808 895

Miroslav Sodoma

sodoma@bckolin.cz

 

13.

BA Sparta

Kuncova 1617/5

Praha 5

150 00

Lukáš Bárta

barta.lukas@gmail.com

732 506 645

Jaromír Geršl

gerslj@seznam.cz

 

14.

TJ Slavoj Český Brod

Komenského 516

Český Brod

282 01

Mgr. Jakub Nekolný

nekolny@cesbrod.cz

725 022 434

 

Mgr. Pavel Janík

info@tjslavoj.cz

 

15.

TJ AŠ Mladá Boleslav

U Stadionu 1322

Mladá Boleslav

293 01

Jiří Mladý

jm.mb@seznam.cz

734 657 474

Tomáš Hojsák

sporttj@volny.cz

 

16.

TJ SLAVIA Kroměříž

Kotojedská 2590

Kroměříž

767 01

Ing. František Ebergényi

ebergenyi@email.cz

607 950 720 

Mgr. Milan Zubíček

tj.slavia.km@seznam.cz

 

17.

SKUP Olomouc

U Sportovní haly 2

Olomouc

779 00

Mgr. Štěpán Válek

stepan.valek@email.cz

607 575 261

Mgr. Petr Reich, Ph.D.

karel.hulka@upol.cz

 

18.

TJ Svitavy

U Stadionu 937/17

Svitavy

568 02

Lukáš Pivoda

PivodaLukas@seznam.cz

732 648 628 

Mgr. Marcela Sezemská

svitavy.basketbal@seznam.cz

 

19.

BK Vyškov

Mlýnská 737/10

Vyškov

682 01

David Slouka

slouka.basketvyskov@gmail.com

777 955 122

Jiří Fojt

basket@vyskov.cz

 

20.

TBS Přerov

Borošín 178/10

Přerov II. – Čekyně

751 24

 Ing. Ivan Fašánek

ivan.fasanek@seznam.cz

723 603 388

Ing. Ivan Fašánek

Eva Filipová

tbsprerov@seznam.cz

21.

BK Snakes Orlová

Na Výsluní 1283

Lutyně

735 14

 Bc. Roman Vítek

roman.vitek@post.cz

732 983 000

Mgr. Dušan Hrdlička

snakesbk@seznam.cz

22.

BK Příbor

Místecká 39

Příbor

742 58

Ing. Miroslav Slovák

mira.slovak@tiscali.cz

603 995 418

Jiří Slaný

slany.jiri@tiscali.cz

23.

Basket Valmez

Hrachovec 307

Valašské Meziříčí

757 01

Petr Nachtmann

Petr.Nachtmann@bernard.cz

724 154 006

 

Miroslav Rajnoch

m.rajnoch@post.cz

 

24.

BSK České Budějovice

Kostelní 1226/32

České Budějovice

370 04

Martin Dudi

dudi@basketcb.cz

727 950 168

Tomáš Hejpetr

tigers.basketball@seznam.cz

 

25.

BK Jindřichův Hradec

U Stadionu 1137

Jindřichův Hradec

377 01

Tomáš Vybíral

tomas-vybiral@seznam.cz

602 277 146

Tomáš Vybíral

tomas-vybiral@seznam.cz

 

26.

BK Tábor

Minská 2781

Tábor

390 05

Ing. Zdeněk Kořínek

korinekzd53@gmail.com

725 926 008

Ing. Zdeněk Kořínek

korinekzd53@gmail.com

 

27.

SKB Strakonice

Nádražní 190

Katovice

387 11

Aleš Svoboda

ales.svoboda@iaron.cz

777 033 090

Mgr. Milan Janda

janda@gymstr.cz

 

28.

TJ Spartak Kaplice

Bělidlo 111

Kaplice

382 41

Ing. Pavel Milsimer

milsimer@basketkaplice.cz

731 444 105

Ing. Pavel Milsimer

milsimer@basketkaplice.cz

 

29.

BSK Modřany – Jižní Supi

Na Blanseku 45

Praha 4

143 00

Bc. Vojtěch Svoboda

jiznisupi@seznam.cz

604 983 100 

RNDr. Stanislav Musil

jiznisupi@seznam.cz

 

30.

BK Děčín

Maroldova 1279/2

Děčín

405 02

Robert Landa

landa@bkdecin.cz

774 597 780

Ing. Jiří Šťastný

dura@bkdecin.cz

 

31.

BA Louny

K.S. Sokola 1123

Louny

440 01

Jakub Hnátek

mj15@seznam.cz

773 175 991

Martin Jakeš

mjakes@cbf.cz

32.

BK Brandýs nad Labem

Výletní 542

Brandýs nad Labem

250 02

Milan Tomášek

mila.tomasek@seznam.cz

734 386 973

Ing. Kateřina Procházková

bkbrandys@tiscali.cz

 

33.

BK R&J EBC Mělník

Pražská 417

Mělník

276 01

Tomáš Kvasný

kvasny@seznam.cz

604 557 284

Ing. Martin Spurný

basket@basketmelnik.cz

 

34.

BK Klatovy

Voříškova 715

Klatovy

339 01

Ing. Jindřich Svojanovský

jindra.svojan@seznam.cz

724 369 038

Ing. Stanislav Křiváček

krivacek@mlt.cz

 

35.

BK Jiskra Domažlice

Fugnerova 647

Domažlice

344 01

Mgr. Karel Štípek

bk.domazlice@seznam.cz

777 028 198

MUDr. Tomáš Budka

bk.domazlice@seznam.cz

 

36.

Sokol Vyšehrad

Rašínovo nábřeží 65/24

Praha 2

128 00

Bc. Petr Ulrych

ulrych18@seznam.cz

732 371 377

Ing. Pavel Koula

sokol.vysehrad@seznam.cz

 

37.

BK Chomutov

Dukelská 1300/31

Chomutov

430 01

Daniel Hušek

danny.husek@seznam.cz

604 566 433

Petr Drobný

p.drobny@seznam.cz

 

38.

SKB Rokycany

Jiráskova 1033

Rokycany

337 01

Petr Kalabza

kalabzap@seznam.cz

724 088 630

Václav Zeithaml

info@skbrokycany.cz

 

39.

BK Teplice

Vrbenského 1430/10

Teplice

415 01

Ing. Karel Suska

suskokdl@seznam.cz

777 627 208

Ing. Karel Suska

suskokdl@seznam.cz

 

40.

BK Ústí n/Labem

Jateční 1026/18

Ústí nad Labem

400 01

Martin Pecina

mladez@bkusti.cz

724 941 463

Tomáš Hrubý

basket@bkusti.cz

 

41.

BK Baník Most

Třída Budovatelů 112/7

Most

434 01

Pavel Poliček

levapq@email.cz

608 205 987

Vojtěch Csesznok

csesznok@icloud.cz

 

42.

BALL (Lynx Liberec)

Řídkého 228/4

Liberec 10

460 10

Jan Pastyřík

pastyrik.jan@seznam.cz

721 131 391

Jan Pastyřík

pastyrik.jan@seznam.cz

 

43.

Slovan Varnsdorf

Západní 2984

Varnsdorf

407 47

Mgr. Jan Šišulák

jansisulak@seznam.cz

604 212 477

Jiří Žďárský

tj.slovan@interdata.cz

 

44.

TJ Jiskra Kyjov

Mezivodí 2233/2a

Kyjov

697 01

Radim Mezihorák

radas.mez@gmail.com

774 531 172

Ing. Tomáš Čada

jiskra.kyjov@seznam.cz

 

45.

SK Podolí

Podolí 348

Podolí u Brna

664 03

Mgr. Jan Wiedner

wiednerjan@seznam.cz

776 000 888

 

Tomáš Buryšek

t.burysek@seznam.cz

 

46.

BBK Blansko

Mahenova 951/10

Blansko

678 01

Antonín Zezula

antonin.zezula@seznam.cz

774 104 520

Ing. Ctirad Nečas

antonin.zezula@seznam.cz

 

47.

TJ Sokol Šlapanice

Nádražní 706/87

Šlapanice

664 51

Jakub Sznapka

Jakub.Sznapka@airbank.cz

606 024 254

Radek Jurníček

sokolslapanice@seznam.cz

 

48.

SK Vinohrady

Mutěnická 21

Brno

628 00

Viola Fialová

viola.fialova@gypri.cz

776 581 199

Bc. Tomáš Hlobil

hlobiltomas@email.cz

731 188 690

49.

BK Mohelnice

Hradební 956/21

Mohelnice

789 85

Nihat Gurbuz

gurbuz@seznam.cz

608 820 938

Nihat Gurbuz

gurbuz@seznam.cz

608 820 938

50.

TJ Start Havířov

Budovatelů 811/28

Havířov

735 64

Mgr. Petr Šupol

petr.supol@post.cz

608 110 344

Petr Choma

choma@seznam.cz

731 475 329

51.

BK Nový Jičín

Novosady 914/10

Nový Jičín

741 01

Mgr. Martin Zadražil

coach@basketnj.cz

731 110 777

Pavel Kelar

info@basketnj.cz

 

52.

TJ Šumperk

Žerotinova 169/55

Šumperk

787 01

Ing. Alois Kubiš

kubis.a@tiscali.cz

603 251 378

Mgr. Jarmila Hynková

kubisovatj@email.cz

 

53.

Basketbalová škola Praha z.s. (Tygři)

Na Hřebenkách 82

Praha 5

150 000

Petra Michálková

michalkovapetra@seznam.cz

776 232 227

Petra Michálková

michalkovapetra@seznam.cz

776 232 227

 

 

 

KLUB

ADRESA

HLAVNÍ TRENÉR

STATUTÁRNÍ ZÁSTUPCE

1.

USK Praha

Na Folimance 2

Praha 2

120 00

Jan Prágr

jenik.pragr@seznam.cz

602 472 280

Ing. Petr Motlík

petr.jachan@uskpraha.cz

 

2.

BK Pardubice

V Ráji 311

Pardubice

530 02

Tomáš Macela

tomasmacela@gmail.com

777 757 512

Ing. Tomáš Netolický

tomas.urban@bkpardubice.cz

 

3.

SPKP – BA Nymburk

Komenského 589

Nymburk

288 02

Martin Stavěl

stavel.martin@gmail.com

720 756 950

Mgr. Michal Franěk

michalfranek@email.cz

Ing. Rudolf Šimeček

gm@nymburk.basketball

4.

BCM Orli Prostějov

Žeranovská 13

Prostějov

796 01

Marek Petržela

marek.petrzela@seznam.cz

736 747 877

Mgr. Michal Muller

m.muller@gjwprostejov.cz

5.

BK Snakes Ostrava

Na Kopaninách 316/3

Ostrava

725 27

Mgr. Dušan Hrdlička

snakes@razdva.cz

603 114 383

Mgr. Dušan Hrdlička

snakes@razdva.cz

 

6.

TJ Sokol Písek

Tyršova 395/3

Písek

397 01

Aleš Kyrián

srsni@seznam.cz

725 800 569

Milan Matějka

nicova.sokol@seznam.cz

 

7.

Sokol Pražský

Žitná 42

Praha 2

120 00

Jakub Kološ

kolosjakub@gmail.com

774 572 894

Martin Jindra

sokolprazsky-basket@seznam.cz

8.

TJ Lokomotiva Plzeň

Úslavská 2357/75

Plzeň

326 00

Ing. Jaroslav Lejsek

lejsek@bkloko-plzen.cz

721 544 919

Pavel Froněk

info@bkloko-plzen.cz

 

9.

Slavoj BK Litoměřice

Vrchlického 270/5

Litoměřice

412 01

Jan Dvořáček

jandvoracek5@seznam.cz

608 810 958

Ing. Josef Mayer

slavojbkltm@seznam.cz

 

10.

SAM Brno

Merhautova 836/64

Brno

613 00

Bc. Eva Vyroubalová

eva.vyroubalova@tiscali.cz

775 995 220

Bc. Eva Vyroubalová

eva.vyroubalova@tiscali.cz

 

11.

NH Ostrava

Cingrova 10

Ostrava

702 00

Tomáš Bartošek

bartosek.tomas@seznam.cz

728 761 598

Marek Stuchlý

marekstuchly@seznam.cz

 

12.

BK Opava

Žižkova 2904/8

Opava

747 05

Kamil Vajda

kamil.vajda@bkopava.cz

776 888 558

Mgr. Dušan Štěnička

dusan.stenicka@bkopava.cz

 

 

 

Reklama
Detail článku - Hynudai