Sekretariát

 

Sekretariát
Michal Konečný generální sekretář mkonecny@cz.basketball
Radka Sedláková vedoucí sekretariátu  info@cz.basketball
Zdeněk Ringsmuth sportovní ředitel NBL zringsmuth@cz.basketball
Martin Jakeš sportovní ředitel ŽBL a předseda STK ČBF mjakes@cz.basketball
Lukáš Rovenský řízení soutěží lrovensky@cz.basketball
Veronika Žižková přestupy vzizkova@cz.basketball

 

Sportovní úsek
Michal Ježdík vedoucí sportovně metodického úseku mjezdik@cz.basketball
Tomáš Kaprálek předseda metodické komise tkapralek@cz.basketball
Jiří Welsch vedoucí úseku mládeže - chlapci jwelsch@cz.basketball
Robert Landa vedoucí úseku mládeže - dívky rlanda@cz.basketball
František Rón výkonný trenér KVB-CH fron@cz.basketball
Milena Moulisová šéftrenérka dětí a mládeže mmoulisova@cz.basketball
Jiří Novotný předseda KBDM jnovotny@cz.basketball
Petr Treml výkonný trenér KVB - D ptreml@cz.basketball 
Michal Kocián kondiční specialista mkocian@cz.basketball 
Kryštof Skácel manažer CZ ACADEMY kskacel@cz.basketball

 

Ekonomický úsek
Karolína Slanařová vedoucí ekonomického úseku kslanarova@cz.basketball
Ivana Hradilová ihradilova@cz.basketball
Petra Dědková pdedkova@cz.basketball

 

Marketingový a komunikační úsek
Martin Peterka marketingový ředitel mpeterka@cz.basketball
Martin Drábek marketingový ředitel NBL mdrabek@cz.basketball
Jan Havlas manažer sociálních sítí, grafik jhavlas@cz.basketball
Petr Hamták PR tým - NBL, reprezentace muži phamtak@cz.basketball
Šimon Sedlařík projektový manažer ssedlarik@cz.basketball
Jakub Eichler PR tým - ŽBL, reprezentace ženy jeichler@cz.basketball

 

Organizační a produkční úsek
Jan Toběrný event manažer jtoberny@cz.basketball
Aneta Karlová ticketing, event manažerka 3x3 akarlova@cz.basketball
Kateřina Ulrichová produkční manažerka, produkce NBL, ŽBL kulrichova@cz.basketball

Reklama
Detail článku - Kooperativa