Výsledky 3. kola Nadregionálních turnajů U11-U13

Od druhé poloviny března pokračovaly po tři víkendy Nadregionální turnaje v minibasketbalu.

Hlavním záměrem tohoto projektu je nabídnout družstvům kategorií U11, U12 a U13 možnost setkání a poměření sil s družstvy stejné kategorie, podobné výkonnosti, napříč regiony ČR.

Výsledky 3. kola Nadregionálních turnajů ČBF naleznete níže. Závěrečné 4. kolo bude odehráno v průběhu dubna a května.

Kategorie U11 (19.-20.3.2022)

Skupina A
Sokol Lanžhot – Basket Opava 30:30, Sokol Lanžhot – Basket Opava 32:48

Skupina B
BC Benešov CH – BC Benešov D 22:30, Tigers ČB – Tygři Praha 22:65, BC Benešov CH – Tygři Praha 18:36, Tigers ČB – BC Benešov D 21:57, Tygři Praha – BC Benešov D 46:31, BC Benešov CH – Tigers ČB 26:20

Skupina C
BK Strakonice – Sokol Kladno 31:54, Sokol Kladno – Wizard Újezd n/L 68:19, Wizard Újezd n/L – BK Strakonice 9:67

Skupina D
BC Kolín – Pastelka MB 19:52, Žabiny Brno – Pastelka MB 21:68, BC Kolín – Žabiny Brno 19:45

Skupina E
DBaK – Basket Tachov 63:16, Basket Tachov – BK Lovosice 16:93, DBaK – BK Lovosice 43:55

Skupina F
Vlčata Žďár – BCM Olomouc 50:44, Tigers ČB – Jiskra Kyjov 15:84, BCM Olomouc – Tigers ČB 112:4, BCM Olomouc – Jiskra Kyjov 98:27, Vlčata Žďár – Tigers ČB 102:0

Skupina G
Loko Plzeň - BA Sparta 20:52, Tygři Praha - Sršni Písek 71:35, Loko Plzeň - Sršni Písek 16:48, BA Sparta - Tygři Praha 21:72, Sršni Písek - BA Sparta 70:30, Loko Plzeň - Tygři Praha 22:112

Skupina H
Medvědi Tábor – Královští Sokoli 18:42, SKB Rokycany – Orli Prostějov 16:42, SKB Rokycany – Královští Sokoli 54:47, Medvědi Tábor – Orli Prostějov 23:84, Orli Prostějov – Královští Sokoli 65:28, Medvědi Tábor – SKB Rokycany 24:39

Skupina I
SKB Zlín – Sojky Pelhřimov 63:57, Sojky Pelhřimov – BC Nový Jičín 19:73, BC Nový Jičín – SKB Zlín 54:47

 

Kategorie U12 (26.-27.3.2022)

Skupina A
BŠ Tygři – BK Strakonice 37:35, BK Strakonice – Žabiny Brno 29:54, BŠ tygři – Žabiny Brno 30:49

Skupina B
Levhartice Chomutov – BK Klatovy 31:34, BCM Sokolov – BK Klatovy 47:6, BCM Sokolov – Levhratice Chomutov 68:40

Skupina C
BC Benešov – DBaK 34:32, BC Benešov – Vlčice Žďár 42:12, BC Benešov – Sokol Kladno 71:22, DBaK – Vlčice Žďár 44:37, DBaK – Sokol Kladno 48:25, Vlčice Žďár – Sokol Kladno 56:33

Skupina D
BK Start Ostrava – TBS Přerov 31:69, SKB Zlín – TBS Přerov 35:50, BK Start Ostrava – SKB Zlín 30:49

Skupina E
sehrána 2 přátelská utkání Wizards Újezd n/L – Sokol Kbely

Skupina F
Radotínský SK – Medvědi Tábor 30:94, Medvědi Tábor – BK Bizoni Náchod 52:62, BK Bizoni Náchod – Radotínský SK 85:43

Skupina G
BK Sokolov – Loko Plzeň 92:17, Loko Plzeň – BK Brandýs n/L 16:70, BK Sokolov – BK Brandýs n/L 82:28

Skupina H
Sojky Pelhřimov – Sokol Dubeč 11:102, Sojky Pelhřimov - SKB Strakonice 67:16, Sojky Pelhřimov – BK Skokani 27:79, Sokol Dubeč – SKB Strakonice 144:16, Sokol Dubeč – BK Skokani 66:58, SKB Strakonice – BK Skokani 15:111

Skupina I
Vlci Žďár – BK Brandýs n/L 79:73, BCM Olomouc – BK Klatovy 60:73, BK Brandýs n/L – BCM Olomouc 68:57, Vlci Žďár – BK Klatovy 64:71

Skupina J
Sršni Písek – Orli Prostějov 50:23, Sršni Písek – Jiskra Kyjov 65:12, Sršni Písek – Basket Brno 77:36, Jiskra Kyjov – Basket Brno 77:36, Jiskra Kyjov – Orli Prostějov 27:40, Basket Brno – Orli Prostějov 42:35

Skupina K
Slavia Kroměříž – Strabag Zlín 14:62, Tygři Brno – Strabag Zlín 77:24, Slavia Kroměříž – Tygři Brno 25:61

 

Kategorie U13 (2.-3.4.2022)

Skupina A
BK Strakonice – BCM Sokolov 63:35, BK Strakonice – BK Klatovy 66:43, BK Klatovy – BCM Sokolov 46:68

Skupina B
BK Kralupy – Vlčice Žďár 39:55, DBaK – Vlčice Žďár 60:16, BK Kralupy – Basket Dubňany 45:61, BK Kralupy – DBaK 36:77, Basket Dubňany – DBak 33:66, Basket Dubňany – Vlčice Žďár 41:35

Skupina C
KP Brno - BK Blansko 16:63, KP Brno - Sokol H. Počernice 75:14, KP Brno - Žabiny Brno 44:32, Žabiny Brno - Sokol H. Počernice 73:6, Sokol H. Počernice - BK Blansko 26:76

Skupina D
BK Přeštice – Loko Plzeň 38:28, SKB Rokycany – Loko Plzeň 27:57, SKB Rokycany – Medvědi Tábor 18:35, BK Přeštice – Medvědi Tábor 62:29, BK Přeštice – SKB Rokycany 58:17, Loko Plzeň – Medvědi Tábor 22:40

Skupina E
BK Velké Meziříčí - BCM Olomouc 18:119, BK Loko Trutnov - BCM Olomouc 34:74, BK Velké Meziříčí - BK Loko Trutnov 33:67

Skupina F
BK Sokolov – BK Klatovy 62:54, BK Klatovy – BK Brandýs n/L 66:27, BK Sokolov – BK Brandýs n/L 62:52

Skupina G
Strabag Zlín – Vlci Žďár n/S 40:46, Sojky Pelhřimov – Vlci Žďár 32:55, Sojky Pelhřimov – Strabag Zlín 41:47

Reklama
Česko - Maďarsko