Výsledky 3. kola a los závěrečného 4. kola NRT U11-U13

V lednu a začátkem února 2023 proběhlo 3. kolo Nadregionálních turnajů v minibasketbalu v sezóně 2022/2023.

Tento projekt CZ BASKETBALL, podporovaný FIBA YDF, pokračuje druhým rokem a jeho hlavním záměrem je nabídnout družstvům kategorií U11, U12 a U13 možnost setkání a poměření sil s družstvy stejné kategorie, podobné výkonnosti, napříč regiony ČR.

Výsledky 3. kola Nadregionálních turnajů ČBF naleznete níže.

3.kolo U11 (14.-15.1.2023) 

Skupina A (DBaK)
DBaK – Blovice 73:21, Blovice – Benešov 27:80, Benešov – DBaK 43:36

Skupina B (Studánka Pardubice)
BK Studánka – BK Trutnov 73:33, BK Studánka – BK Trutnov 71:41

Skupina C (TBS Přerov)

TBS Přerov – BK Start Ostrava 62:6, Jiskra Kyjov-Vlčata Žďár 28:22, BK Start Ostrava – Jiskra Kyjov 10:92, Vlčata Žďár – TBS Přerov 56:29, BK Start Ostrava – Vlčata Žďár 16:32, TBS Přerov – Jiskra Kyjov 31:32

Skupina D (SKB Rokycany)
SKB Rokycany – Jiskra Domažlice 44:25, Sokol Nehvizdy – Sokol Dubeč 42:13, SKB Rokycany – Sokol Nehvizdy 29:19, Sokol Dubeč – Jiskra Domažlice 22:42, Jiskra Domažlice – Sokol Nehvizdy 19:20, SKB Rokycany – Sokol Dubeč 32:6

Skupina E (BK Klatovy)
BK Klatovy – Sokol Kbely 22:63, Sokol Kbely – Tygříci Borotín 31:52, BK Klatovy – Tygříci Borotín 36:69 

Skupina F (Slavia Kroměříž)
Kroměříž – Olomouc 41: 43, Olomouc – Nový Jičín 34:38, Nový Jičín – Mohelnice 31:23, Olomouc – Mohelnice 47:30, Kroměříž – Nový Jičín 24:33, Kroměříž – Mohelnice 47:27

 

3.kolo U12 (21.-22.1.2023)

Skupina A (DBaK)
DBaK Plzeň – BK Klatovy 52:29, BK Klatovy – BC Slaný 35:58, DBaK Plzeň – BC Slaný 61: 65 po prodl.

Skupina B (Kralupy)
 BK Kralupy Junior – BC Benešov 31:34, BC Benešov – BK Strakonice 51:25, BK Strakonice – BK Kralupy Junior 41:75

Skupina C (KP Brno)

KP Brno – Šlapanice 44:23, Zlín – Pardubice 19:64, KP Brno – Pardubice 33:52, Zlín – Šlapanice 27:51, Šlapanice – Pardubice 36:58, Zlín – KP Brno 32:64

Skupina D (SKB Rokycany)
SKB Rokycany – Basketbal Tachov 57:15, Basket Říčany – Sokol H. Počernice 37:35, SKB Rokycany – Basket Říčany 56:8, Sokol H. Počernice – Basketbal Tachov 29:35, Basketbal Tachov – Basket Říčany 23:28, SKB Rokycany – Sokol H. Počernice 53:15

Skupina E (Wizards Újezd n/Lesy)
BC Wizards Újezd n.L. - TJ Sokol Nehvizdy 66:21, TJ Sokol Nehvizdy – Medvědi Tábor 34:87, Medvědi Tábor – BC Wizards Újezd n.L. 60:43

Skupina F (Loko Plzeň)
Loko Plzeň – Sršni Písek 53:47, Sršni Písek – Sokol Žižkov 70:41, Loko Plzeň – Sokol Žižkov 86:22

Skupina G (BC Kolín)
Sokol Kbely – Česká Lípa 128:4, BC Kolín – Česká Lípa 95:10, Basket Brno – Sokol Kbely 44:18, BC Kolín – Basket Brno 25:62, Česká Lípa – Basket Brno 8:110, BC Kolín – Sokol Kbely 50:46

Skupina H (Vlci Žďár)
Vlčata Žďár – Bizoni Náchod 99:46, Bizoni Náchod – Skokani Brno 70:56, Vlčata Žďár – Skokani Brno 74: 38

 

3.kolo U13 (4.-5.2.2023)

Skupina A (Loko Karlovy Vary)
BK Loko KV-BCM Sokolov 10:54, BK Loko KV-BCM Sokolov 26:56

Skupina B (BC Benešov)
BC Benešov – DBAK Plzeň 32:30 (po prodl.), Studánka Pardubice – Žabiny Brno 22:25, DBaK Plzeň – Studánka Pardubice 14:54, Žabiny Brno – BC Benešov 45:10, DBaK Brno – Žabiny Brno 17:39, BC Benešov – Studánka Pardubice 21:58 

Skupina C (Start Ostrava)
Start Ostrava – SKB Zlín 40:83 a 36:88, KP Brno se z turnaje omluvilo

Skupina D (Vlčata Žďár)
Vlčata Žďár – Sokol Nehvizdy 104:19, Sokol Nehvizdy – SoHoPo 35:57, Vlčata Žďár – Sokol Horní Počernice 80:29

Skupina E (BK Klatovy)

Klatovy – Písek 33:46, Písek – Sokolov 51:47, Sokolov-Slaný 130:8, Slaný – Písek 6:124, Klatovy – Sokolov 36:54, Klatovy – Slaný 82:6

Skupina F (BC Kolín)
turnaj se neuskutečnil

Skupina G (Radotínský SK)
BK Sojky Pelhřimov – BK Medvědi Tábor 32:60, Radotínský SK – Sokol Kbely 19:60, Radotínský SK – BK Sojky Pelhřimov 31:59, Sokol Kbely – BK Medvědi Tábor 21:56, Sokol Kbely – BK Pelhřimov 33:34, BK Medvědi Tábor – Radotínský SK 54:21

Skupina H (Vlci Žďár)

Vlci Žďár – Basket Brno 50:31, Basket Poděbrady – BC Benešov 54:29, Basket Brno – Basket Poděbrady 72:36, Vlci Žďár – Basket Poděbrady 68:30, Basket Benešov – Basket Brno 42:66, Vlci Žďár – Benešov 78:18

Skupina I (Slavia Kroměříž)
Slavia Kroměříž – TBS Přerov 99:17, BK Opava – TBS Přerov 71:40, Slavia Kroměříž – BK Opava 81:28

 

Rozlosování turnajů 4. kola, včetně hracích termínů, naleznete níže.

4. kolo U11 v termínu 25. - 26.3.2023 naleznete ZDE

4. kolo U12 v termínu 1. - 2.4.2023 naleznete ZDE

4. kolo U13 v termínu 15. - 16.4.2023 naleznete ZDE


Reklama
Hyundai Tucson