Výsledky 2. kola Nadregionální turnajů v minibasketbalu

Tři listopadové víkendy patřily 2. kolu Nadregionálních turnajů v minibasketbalu.

Tento projekt CZ BASKETBALL pokračuje druhým rokem a jeho hlavním záměrem je nabídnout družstvům kategorií U11, U12 a U13 možnost setkání a poměření sil s družstvy stejné kategorie, podobné výkonnosti, napříč regiony ČR.

Výsledky 2. kola Nadregionálních turnajů ČBF naleznete níže.

2.kolo U11 (5. - 6.11.2022) 

Skupina A (Domažlice)
Sokol Písek – Sokol Žižkov 18:47, Sokol Písek – BK Jiskra Domažlice 49:17, BK Jiskra Domažlice – BK Klatovy 39:46, BK Jiskra Domažlice – Sokol Žižkov 14:66, BK Klatovy – Sokol Písek 43:37, BK Klatovy – Sokol Žižkov 18:67

Skupina B (Kbely)
Sokol Kbely – HB Basket 60:29, Sokol Kbely – BK Loko Trutnov 75:24, HB Basket – BK Loko Trutnov 51:20

Skupina C (Plzeň)
DBaK – BŠ Tygři Praha 28:31, BK Strakonice – BŠ Tygři Praha 40:28, DBaK – BK Strakonice 22:48

Skupina D (Tábor)
Medvědi Tábor-Tygři Praha 63:31, Tygři Praha – Sokol Nehvizdy 94:13, Medvědi Tábor – Sokol Nehvizdy 68:18

Skupina E (Opava)
BK Opava – BC N. Jičín 58:13 (18:4, 30:6, 38:10), BK Opava – BC N. Jičín 35:21 (10:4, 19:4, 25:10)

Skupina F (Příbor)
BK Tygři Příbor – KP Brno 34:32, BK Tygři Příbor – BK Mohelnice 30:66, Gepardi Příbor – BK Mohelnice 20-59, Gepardi Příbor – KP Brno 24:28, BK Mohelnice – KP Brno 48:21,  BK Tygři Příbor – Gepardi Příbor 42:35

 

2.kolo U12 (12. - 13.11.2022)

Skupina A (Strakonice – turnaj se neuskutečnil)

Skupina B (Plzeň)
DBaK Plzeň – BK Strakonice 57:40, SKB Rokycany – BK Strakonice             24:46, DBaK Plzeň – SKB Rokycany 24:40  

Skupina C (Tábor)
BK Medvědi Tábor – BC Benešov 52:35, BA Nymburk – BC Benešov 87:10, BK Medvědi Tábor – BA Nymburk 27:97

Skupina D (Žďár)
Vlčata Žďár – SKUP BCM Olomouc 60 : 54, SK UP BCM Olomouc – Sokol Písek Sršni 59 : 67, Vlčata Žďár – Sokol Písek Sršni 93 : 60

Skupina E (Praha)
Sokol Žižkov - BC Kolín 14 : 70 (2:28; 6:40; 8:64), BK Bizoni Náchod - TJ Lokomotiva Plzeň  34 : 86 (9:19; 16:50; 32:62), Sokol Žižkov - BK Bizoni Náchod  22 : 93 (4:23; 6:43; 17:63), BC Kolín - TJ Lokomotiva Plzeň  55 : 76 (14:17; 32:46; 39:55), BK Bizoni Náchod - BC Kolín  100 : 56 (28:13; 59:27; 82:45), TJ Lokomotiva Plzeň - Sokol Žižkov  85 : 24 (21:14; 52:16; 72:20)

Skupina F (Pardubice – turnaj se neuskutečnil)

Skupina G (turnaj se neuskutečnil)

Skupina H (Dubňany)
Basket Dubňany – Skokani Brno A  46:47, Basket Dubňany – SK UP Olomouc B 66:48, Skokani Brno A – SK UP Olomouc B  81:45

Skupina I (Zlín)
SKB Zlín – BK Blansko 16:73, BK Blansko – BK Opava 34:54, SKB Zlín – BK Opava 28:62

 

2.kolo U13 (19. - 20.11.2022)

Skupina A ( DBaK Plzeň)
DBaK - Strakonice 36:53, Strakonice - Sokolov 68:34, DBaK - Sokolov 51:22

Skupina B (Mladá Boleslav)
MB - Nehvizdy 33:69, Radotín - Nehvizdy 41:52, Radotín - MB 52:38

Skupina C (Pardubice)
BK Studánka Pardubice: BK Blansko 74:22
BK Blansko: Žabiny Brno 20:104
BK Studánka Pardubice: Žabiny Brno 51:57

Skupina D (Žďár n/S)
BK Vlčata Žďár vs SKB Zlín     81:34 (16:10; 39:20; 66:28), BK Vlčata Žďár vs SKB Zlín     95:31 (20:8; 47:12; 66:23)

Skupina E (Loko Plzeň)
BK Loko Plzeň – BK Sokolov 47 x 96, BK Sokolov – Sršni Písek 45 x 89, Sršni Písek – BK Loko Plzeň 101 x 22

Skupina F (Praha)
Sokol Horní Počernice - Sokol Kbely 10:52, BC Kolín - BK Přelouč 68:48, Sokol Horní Počernice - BK Přelouč 18:78, Sokol Kbely - BC Kolín 15:67, Sokol Kbely - BK Přelouč 19:65, Basketbal Sokol Horní Počernice - BC Kolín 11:66

Skupina G (Tábor)
BK Medvědi Tábor - BK Klatovy 19:63, BK Klatovy - Basket Brno 56:26, Basket Brno - BK Medvědi Tábor 42:35

Skupina H (Kyjov)
Jiskra Kyjov – Skokani Brno 32:71, Basket Poděbrady – Sojky Pelhřimov 63:17, Jiskra Kyjov – Basket Poděbrady 35:38, Skokani Brno – Sojky Pelhřimov 77:17, Skokani Brno – Basket Poděbrady 82:31, Jiskra Kyjov – Sojky Pelhřimov 45:26,

Skupina I (Nový Jičín)
BC Nový Jičín – SK UP Olomouc 52:27, BK Opava – SK UP Olomouc 24:54, BC Nový Jičín – BK Opava 65:26

Třetí a čtvrté kolo bude vypsáno do konce listopadu 2022 a přihlášky do obou kol mohou zasílat všechna družstva ČBF kategorií U11, U12 a U13.

Reklama
Radiožurnál Sport