Výsledky 1. kola Nadregionálních turnajů U11-U13 v sezóně 2022/2023

Tři uplynulé říjnové víkendy patřily Nadregionálním turnajům v minibasketbalu.

Tento projekt CZ BASKETBALL pokračuje druhým rokem a jeho hlavním záměrem je nabídnout družstvům kategorií U11, U12 a U13 možnost setkání a poměření sil s družstvy stejné kategorie, podobné výkonnosti, napříč regiony ČR.

Výsledky 1. kola Nadregionálních turnajů ČBF naleznete níže.

1.kolo U11 (1. - 2.10.2022) 

Skupina A (Písek)
Sokol Písek-Sokol Dubeč 14:79, druhé utkání bez zápisu

Skupina B (Nehvizdy)
TJ Sokol Nehvizdy: DbaK 20:58, DbaK : Loko Trutnov 78:9, TJ Sokol Nehvizdy : Loko Trutnov 60:39

Skupina C (HB Basket)
HB Basket – BK Strakonice 36:49, BK Strakonice – Jiskra Domažlice 66:39, HB Basket – Jiskra Domažlice 60:45

Skupina D (Sokol Žižkov)
Sokol Žižkov – Sokol Kbely 48:28, Sokol Kbely – BK Tábor 42:50, BK Tábor – Sokol Žižkov 58:76

Skupina E (Jiskra Kyjov)
Jiskra Kyjov – BK Mohelnice 1.zápas 18:38, 2.zápas 36:32.

Skupina F (BC Nový Jičín)
BC Nový Jičín – BK Příbor 52:35, SK UP Olomouc – Basketbal Dubňany 51:31, BC Nový Jičín – Basketbal Dubňany 57:20, SK UP Olomouc – BK Příbor 57:29, Basketbal Dubňany – BK Příbor 19:46, BC Nový Jičín – SK UP Olomouc 46:33

 

1.kolo U12 (8. - 9.10.2022)

Skupina A (Rokycany)
SKB Rokycany x SKB Strakonice 29:34, SKB Strakonice x BK Medvědi Tábor 54:51, SKB Rokycany x BK Medvědi Tábor 51:44

Skupina B (Kolín)
neuskutečnil se

Skupina C (Říčany)
Basket Říčany – BK Kralupy 14:67, BK Kralupy – BK Strakonice 43:14, Basket Říčany – BK Strakonice 4:80

Skupina D (Kladno)
TJ Sokol Kladno: DBaK Plzeň 78:64, DBaK Plzeň: TJ Slavoj Tachov 68:40, TJ Sokol Kladno: TJ Slavoj Tachov 64:30

Skupina E (Nymburk)
BA Nymburk-Lokomotiva Plzeň 43:51, BC Benešov-Vlčata Žďár nad Sázavou 37:41, BA Nymburk-Vlčata Žďár nad Sázavou 72:50, BC Benešov-Lokomotiva Plzeň   32:62, Vlčata Žďár nad Sázavou-Lokomotiva Plzeň 23:70, BA Nymburk-BC Benešov   61:24

Skupina F (Blansko)
BK Blansko: KP Brno 48:35, KP Brno: BK Studánka Pardubice 38:28, BK Blansko: BK Studánka Pardubice    58:33

Skupina G (Olomouc)
SK UP BCM Olomouc – SKB Zlín 22:91, SKB Zlín – BK Skokani Brno 72:35, BK Skokani Brno – SK UP BCM Olomouc 63:26  

 

1.kolo U13 (15. - 16.10.2022)

Skupina A (Sokol Písek)
Písek – Klatovy 41:35 pp, Klatovy – Kolín 47:50, Kolín – Písek 24:48

Skupina B (SKB Rokycany)

Reklama
Radiožurnál Sport