Skončilo 2. kolo Nadregionálních turnajů minibasketbalu

O prvním prosincovém víkendu skončilo 2. kolo Nadregionálních turnajů kategorií U11, U12 a U13. Některé naplánované turnaje se z důvodu nemoci, či nařízených karantén hráčů a hráček bohužel nepodařilo uskutečnit.
Hlavním záměrem tohoto nového projektu CZ Basketball je nabídnout družstvům příslušných kategorií možnost setkání a poměření sil s družstvy stejné kategorie, podobné výkonnosti, napříč regiony ČR. Přihlášky na druhou polovinu sezóny (pro 3. a 4. kolo turnajů) budou rozeslány do všech klubů ČBF v dohledné době.

Výsledky 2. kola Nadregionálních turnajů

Kategorie U11 (20. - 21.11.2021)

Skupina A (Olomouc)
BCM UP Olomouc – BC Nový Jičín 29:69 / BC Nový Jičín – BK Blansko 45:13 / BK Blansko – BCM UP Olomouc 30:40

Skupina B  - turnaj se neuskutečnil

Skupina C (Rokycany)
SKB Rokycany – BK Strakonice 46:29 / BCM Sokolov – BK Strakonice 103:20 / SKB Rokycany – BCM Sokolov 55:47

Skupina D  - turnaj se neuskutečnil

Skupina E  - turnaj se neuskutečnil

Skupina F (Č. Budějovice)

 

Kategorie U12 (27. - 28.11.2021)

Skupina A (Písek)
Sokol Písek – Vlčata Žďár  86:45 / Válečníci Děčín – Vlčata Žďár 62:38 / Sokol Písek – Válečníci Děčín 60:50

Skupina B (Rokycany)
SKB Rokycany – BK Klatovy 37:78 / BK Klatovy – BK Brandýs n.L. 61:63 / SKB Rokycany – BK Brandýs n.L. 36:105

Skupina C  - turnaj se neuskutečnil

Skupina D (Tábor)
Medvědi Tábor – DBaK  19:83 / DBaK – BK Sokolov 28:93 / BK Sokolov – Medvědi Tábor 119:3

Skupina E (Pelhřimov)
Sojky Pelhřimov – BK Vyškov 44:45 / Sojky Pelhřimov – BK Vyškov 38:28

Skupina F  - turnaj se neuskutečnil

Skupina G (Blansko)
BK Blansko – SK UP BCM Olomouc 34:72 / BK Blansko – SK UP BCM Olomouc 15:76

Skupina H (Frýdek Místek) -

 

Kategorie U13 (4. - 5.12.2021)

Skupina A (Sokolov)
BCM Sokolov – BK Klatovy 38:54 (po dalších 10 minutách 48:70)

Skupina B – turnaj se neuskutečnil

Skupina C (Plzeň)
DBaK– Slavoj Litoměřice 65:33 a 51:38

Skupina D – turnaj se neuskutečnil

Skupina E – turnaj se neuskutečnil

Skupina F (Nový Jičín)
BC Nový Jičín – Loko Krnov 67:25 / BK Blansko – Loko Krnov 44:37 / BC Nový Jičín – BK Blansko 69:24

Skupina G (Dubňany)
BCM UP Olomouc – Snakes Ostrava 43:31 / Basketbal Dubňany – Snakes Ostrava 25:46 / Basketbal Dubňany – BCM UP Olomouc 15:57

Reklama
Vstupenky Eurobasket