Čtvrtým kolem skončily Nadregionální turnaje U11-13 pro letošní sezónu

Tři víkendy na přelomu března a dubna, s dohrávkami v první polovině května, patřily 4. kolu Nadregionálních turnajů v minibasketbalu.

Tento projekt CZ BASKETBALL pokračuje druhým rokem a jeho hlavním záměrem je nabídnout družstvům kategorií U11, U12 a U13 možnost setkání a poměření sil s družstvy stejné kategorie, podobné výkonnosti, napříč regiony ČR.

Výsledky 4. kola Nadregionálních turnajů ČBF naleznete níže.

4.kolo U11 (25.-26.3.2023) 

Skupina A (HB Basket)
HB Basket – BC Benešov    49:33, DBaK Plzeň – Studánka Pardubice 37:34, HB Basket – Studánka Pardubice 72:14, DBaK Plzeň – BC Benešov 37:56, BC Benešov – Studánka Pardubice 61:28, HB Basket – DbaK Plzeň 63:19

Skupina B (Trutnov)
Loko Trutnov – Sokol Nehvizdy 13:92, BK Vlčata Žďár – Sokol Nehvizdy 67:37, Loko Trutnov – BK Vlčata Žďár 11:107

Skupina C (Start Ostrava)
BK START Ostrava – BK Mohelnice 7:110, BK Mohelnice – BK Havířov   5:107, BK Havířov – BK START Ostrava 34:27

Skupina D (Sršni Písek)
Písek – Jiskra Domažlice 28:59, Jiskra Domažlice – Sokol Žižkov 32:57, Písek – Sokol Žižkov 26:78

Skupina E (Sokol Kbely)
Sokol Kbely – SKB Rokycany 79:34, Sokol Kbely – Tigers ČB 73:50, SKB Rokycany – Tigers ČB 47:60

Skupina F (Medvědi Tábor)

BK Klatovy – Sokol Dubeč 12:97, BK Medvědi Tábor – Sokol Dubeč 24:48, BK Medvědi Tábor – BK Klatovy 75:23

Skupina G (BK Opava)

BK Opava – BK Příbor 42:26, BK Příbor – BCM Olomouc 55:16, BK Opava – BCM Olomouc 61:6

Skupina H (Jiskra Kyjov)
Kyjov – Kroměříž 22:69, N.Jičín – Přerov 48:30, Kroměříž – Přerov 91:21, Kyjov – N.Jičín 34:29, Kyjov – Přerov 44:24, N.Jičín – Kroměříž 42:65

 

4.kolo U12 (1.-2.4.2023)

Skupina A (BK Strakonice)
BK Strakonice – BK Klatovy   33:35, BK Klatovy – Basketbal Tachov 52:42, Basketbal Tachov – BK Strakonice 24:52 

Skupina B (BC Slaný)
  
BC Slaný – Studánka Pardubice 30:102, DBaK Plzeň – Studánka Pardubice 23:124, BC Slaný – DBaK Plzeň 44:50

Skupina C (Vlčata Žďár)

Skupina D (Sokol Nehvizdy)
Sokol Nehvizdy – Sokol Horní Počernice “B” 65:77, Sokol Horní Počernice “A” - Sokol Horní Počernice “B” 53:57, Sokol Nehvizdy – Sokol Horní Počernice “A” 92:69

Skupina E (Medvědi Tábor)
BK Medvědi Tábor – BC Kolín   75:65, Vlci Žďár – Loko Plzeň 71:36, BC Kolín – Loko Plzeň 16:99, BK Medvědi Tábor – Vlci Žďár 30:98, BC Kolín – Vlci Žďár 14:101, BK Medvědi Tábor – Loko Plzeň 35:102.

Skupina F (Sokol Kbely)
Sokol Kbely – BA Nymburk 22:79, Bizoni Náchod – Sokol Písek 62:46, Bizoni Náchod – BA Nymburk 28:61, Sokol Kbely – Sokol Písek 27:63, BA Nymburk – Sokol Písek 52:23, Bizoni Náchod – Sokol Kbely 43:41

Skupina G (Sokol Žižkov)
Sokol Žižkov – Jižní Supi   54:46, SKB Rokycany – Wizards Újezd n. L.  67:39, Sokol Žižkov – SKB Rokycany 50:47, Jižní Supi – Wizards Újezd n. L 51:52, SKB Rokycany – Jižní Supi 82:37, Sokol Žižkov – Wizards Újezd n. L 77:49

Skupina H (Sokol Šlapanice)
Šlapanice x Skokani Brno 40:68, Skokani Brno x Olomouc 102:26, Šlapanice x Olomouc 82:20

Skupina I (Start Havířov)
Start Havířov – BK Opava 48:69, Start Havířov – Basket Brno 59:47, Basket Brno – BK Opava 28:111

4.kolo U13 (15.-16.4.2023)

Skupina A (DBaK)
DBaK – HB Basket 32:31, HB Basket – BC Benešov 14:32, BCM Sokolov – DBaK 30:43
BCM Sokolov – HB Basket 22:45, DBaK – BC Benešov 22:33, BCM Sokolov – BC Benešov 6:42

Skupina B (Pumy Poděbrady)
Basket Poděbrady – Studánka Pardubice 11: 91, BK Strakonice – Vlčice Žďár 48:44, BK Strakonice – Basket Poděbrady 53:41, Vlčice Žďár – Studánka Pardubice 40:59, BK Strakonice – Studánka Pardubice 37: 54, Basket Poděbrady – Vlčice Žďár 16:45

Skupina C (Strabag Zlín)

Skupina D (Sokol Nehvizdy)

Skupina E (BK Sokolov)
BK Sokolov – BK Lokomotiva Plzeň 87:26, SKB Rokycany – BK Klatovy 10:57, BK Sokolov – BK Klatovy 60:26, BK Lokomotiva Plzeň – SKB Rokycany 41:41 (domluvili se, že se nebude prodlužovat), BK Klatovy – BK Lokomotiva Plzeň 37:19, BK Sokolov – SKB Rokycany 82:27

Skupina F (Sokol Písek)
Sršni Písek – Skokani Brno 86:28, Medvědi Tábor – Vlci Žďár n/S 26:47, Sršni Písek – Vlci Žďár n/S 84:25, Skokani Brno – Medvědi Tábor 62:29

Skupina G (SOHO. Počernice)
Basketbal Sokol Horní Počernice – SŠK Slaný 76:18, SŠK Slaný – BC Benešov 6:92, Basketbal Sokol Horní Počernice – BC Benešov 51:68

Skupina H (BC Kolín)
1. BC Kolín, 2. Basket Poděbrady, 3. Borotín

Skupina I (TBS Přerov)

Přerov – Hluk 52:26, Kyjov – Opava 42:34, Přerov – Opava 24:90, Hluk – Kyjov 26:50, Hluk – Opava 16:76, Přerov – Kyjov 41:79

Skupina J (Slavia Kroměříž)
Slavia Kroměříž – Basket Brno 79:39, BC Nový Jičín – Basket Brno 76:30, Slavia Kroměříž – BC Nový Jičín 53:55

Reklama
Idnes Premium kampaň